Слободне наставне активности у школској 2018/2019.години

 

Матична школа у Стублинама

I – IV разред

Ваннаставна активност/ Секција Руководилац Термин
Културно-уметничка Милена Танасић Четвртак 5. час
Еколошка радионица Снежана Обрадовић Четвртак 5. час
Рецитаторска секција

Гордана Поповић

Весна Малиновић

Среда 5. час

Четвртак 5. час

Драмска секција

Биљана Стојановић

Верица Адамовић

Четвртак 5. Час

Среда 6. час

Ликовна секција Слободан Добросављевић

Понедељак

5. час

V - VIII разред

Секција Руководилац Термин
Рецитаторска/Литерарна Бонка Вукосављевић Четвртак 7. час
Драмска Весна Павловић/Бојана Гитарић Уторак 7. час
Шах Марко Алексов Уторак 7. час
Архитектура и грађевинарство Љубица Милутиновић Понедељак 7. час
Саобраћајна секција Сања Зелић Среда 7. час
Техничка секција Владимир Милошевић Понедељак   7. час
Информатичка секција Владимир Милошевић Четвртак 8.час
Православна радионица Гордана Ненадовић Понедељак 6. час

Спортске активности

-         фудбал

-         рукомет

Ђорђе Поповић Уторак 7. час

Спортске активности

-         одбојка

-         кошарка

Биљана Павловић Среда 7. час
Физичке активности (0,5) Ненад Симоновић

Према распореду

5. и 6. разреда

СЛОБОДНЕ НАСТ. АКТ. Наставник Термин
Хор и оркестар Борислав Васиљевић Понедељак 7. час
Цртање, сликање и вајање Нада Старчевић Петак 7. час

ФИО Пироман

Ваннаставна активност/ Секција Руководилац Термин
Културно-уметничка Виолета Мијатовић Понедељак 5.час
Рецитаторска секција Анкица Лончаревић Понедељак 5. час
Драмска секција Виолета Мијаиловић Понедељак 5.час

ФИО Велико Поље

Ваннаставна активност/ Секција Руководилац Термин
Креативна радионица Дарко Јовановић Уторак 5. час
Рецитаторска Дарко Јовановић Четвртак 5. час
Драмска Јелена Тодоровић Уторак 5. час

ФИО Трстеница

Ваннаставна активност/ Секција Руководилац Термин
Сценска уметност Светлана Јовановић Четвртак 5. час
Драмска Светлана Јовановић Четвртак 5. час
Рецитаторска Дуња Стевановић Среда 5. час

 


Галерија

team1
team2
team3
team4
team5
team6

Јавите нам се:

ОСНОВНА ШКОЛА "ЖИВОЈИН ПЕРИЋ"

Ваљевски пут бб

11507 Стублине

011-8791-303